Seznam závodníků*
- Slovák Martin + Cane Codi-Fin (BOM) - zelená karta
- Hudec Dalibor + Dazzler Boccaro (BOM) - zelená karta
- Jozová Jitka + Jakub Soví mlýn (NO) - zelená karta
- Urbanová Aneta + Anouk Jambazi (NO) - zelená karta
- Kopečná Vědunka + Onyx Clever Fox (BOM) - zelená karta
- Nováková Kristýna + Mafi z Kuřimského háje (NO) - zelená karta
- Staropražská Hana + Bruno Carlos Bohemia (DB) - zelená karta
- Sosnová Leona + Kodex Hanno Veto (KV) - zelená karta
- Ruská Kateřina + Aira Zapra z Kraje mandloní (NO) - 290 b.
- Čejková Iva + Beso Calcata (BOM) - 286 b.
- Vaníček Pavel + La Di Da z Mokropeské zahrady (NO) - 284 b.
- Skokan Zdeněk + Chira Zde-Sko (NO) - 283 b.
- Tichý Jiří + Yukon Favory Cross (NO) - 282 b.
- Nelibová Alice + Nico z Lomeckého polesí (NO) - 281 b.
- Kubatko Martin + Fire Clever Fox (BOM) - 281 b.
- Nedvědová Markéta + Genesis z Údolí Jizery (BOM) - 279 b.
- Louda Tomáš + Racer Clever Fox (BOM) - 278 b.
- Tuhela Michal + Flyberry Nieder Bohemia (BOM) - 278 b.
- Bendová Šárka + Anexie Boča Bohemia (BOM) - 278 b.
- Čejka Jiří ml. + Dornan la Mistero de Montani (BOM) - 276 b.
- Fresserová Lenka + Fula Clever Fox (BOM) - 275 b.
- Fojtík Daniel + Desmond Murat (BOM) - 275 b.
- Jelínková Hana + Kaira Soví mlýn (NO) - 274 b.
- Kopřivová Kristýna + Jimmy Monur (NO) - 273 b.
- Tyc Jiří + Cannibal Corpse Fox Garden (NO) - 273 b.
- Petráček Jaroslav + Paik z Údolí Úpy (NO) - 272 b.
- Barát Jiří + Champion Jivě-Toka (NO) - 272 b.
- Strnadlová Daniela + Brennan Slovan (NO) - 269 b.
- Říhová Gabriela + Kaira z Avarku (NO) - 269 b.
- Holan Vítězslav + Chester Aritar Bastet (NO) - 268 b.
- Janoušková Simona + Navarro Námořník (NO) - 268 b.
- Konvicová Jitka + Logan Soví mlýn (NO) - 267 b.
- Černoch Karel + Uriash Grey Archibald (NO) - 267 b.
- Moule Miroslav + Dara z Falknovského zámku (NO) 267 b.
- Lacina Jan + Rasty Laroja (BOM) - 266 b.
- Vít Jaroslav + Farro Max-Mastr (NO) - 264 b.
- Votýpková Monika + Vampari Deabei (BOT) - 264 b.
- Truksa Milan + Nabucco Duffmar (NO) - 264 b.
- Uher Petr + Fabian z Chotinského údolí (NO) - 263 b.
- Mrázková Vladislava + Coralf Murat (BOM) - 263 b.
- Omelka Radek + Fraya Clever Fox (BOM) - 263 b.
- Pejšová Iveta + Aurra Orrylordblack (NO) - 263 b.
- Petrus Jiří + Lex Japadlo (NO) - 261 b.
- Hatáková Eliška + Brooke Kascaro (NO) - 261 b.
- Mach Jiří + Zoro z Ditčina dvora (NO) - 260 b.
- Górecká Lucie + Casey Codi-Fin (BOM) - 259 b.
- Ciprová Martina + Cery z Ditčina dvora (NO) - 259 b.
- Konůpková Lenka + Cara od Komáří vížky (BOM) - 256 b.
- Petráčková Jaroslava + Isabell z Radostovského dvora (NO) - 256 b.
- Eichlerová Barbora + Carmen Fox Garden (BOM) - 255 b.
- Vrbová Aneta + Cedrik z Nohradu (NO) - 252 b.
- Starý Petr + Awar Mali Goldest Danubius (NO) - 252 b.
- Lapčák Jan + Gazzi Malanzvers (BOM) - 251 b.
- Tajč Vladimír + Arny Kirajón (BOM) - 251 b.
- Haschkeová Hana + Carro od Policie ČR (NO) - 250 b.
- Bárta Robert + Camaro von Grosspriesen (NO)
Náhradníci:
- Wied Jindřich + Oron z Berounské bašty (NO)
- Žitná Alena + Wankel Vikar (NO)
- Simonová Vanessa
- Novotná Taťána
- Foltyn Petr
- Müller Kateřina
- Strnadová Věra
- Štěpánek Daniel - náhradník
- Jonáš Lubomír
- Vrbová Aneta
- Podlešáková Zuzana
- Štefanová Lenka ml.
- Görglová Zdeňka
- Šedivá Radmila
- Glisník Vít
- Krupková Michaela
- Dadáková Pavlína
* zelená barva = potvrzená účast