Seznam závodníků

3x dobrman, 5x velký knírač, 10x německý ovčák, 18x belgický ovčák, 1x boxer, 1x beauceron, 1x kříženec

[tučně] = převod na podzim


IGP 3:

1. Omelka Radek + Fraya Clever Fox (BOM)

2. Mészárosová Jana + Cookie Clever Fox (BOM)

3. Fialová Simona + Peny ze Svobodného dvora (BOM)

4. Drozdová Anna + Euphoria Sagitta Epirum (BOM)

5. Davidová Michaela + Cliff DaChes Dream (KV)

6. Macků Dagmar + Áres Belrott (BOM)

7. Kršková Andrea + L'Kačí Mi-Ji (BOM)

8. Mareš Jan + Aika Warrior Soul (BOM)

9. Bonello Mario + Keep Moving Anos (DOB)

10. Pardubská Tereza + Ur-Quella z Ditčina dvora (NO)

11. Fojtík Daniel + Antton Doruscanis (BOM)

12. Rohlenová Petra + Grey Guard v. Holzmicheltal (BOM)

13. Šedivá Monika + Diamond Black z Danaru (NO)

14. Dulovczová Zdeňka + Luchador Chris Bzenecká Lipka (BOM)

15. Želiborová Ludmila + Ringo Stanios (KV)

16. Hyxová Lucie + Habibi von Armour (BOM)

17. Bíro Miloslav + Gina Foxy Queen (BOM)

18. Lisková Miroslava + Berri od Zámku Nový Stránov (NO)

19. Kimová Alena + Zaira z Hückelovy vily (BOM)

20. Slowioczková Hana + Cord DaChes Dream (KV)

21. Slowioczek Lukáš + Frenklin ze Slunečné verandy (KV)

22. Kallová Ivana + Paula z Klídkova dvora (NO)

23. Jezberová Ivana + Harley Anrebri (NO)

24. Kudláčková Jana, Mgr. + Innie z Lounského chovu (BOM)

25. Šedivá Radmila + Britney Fanneli (BC)

26. Letl Marek + Issis z Berounské bašty (NO)

27. Racková Kateřina, MUDr. + Dudlik European K9 training base (BOX)

28. Fresserová Lenka + Fula Clever Fox (BOM)

29. Hasman Naďa + Aprile Enyhed (DOB)

30. Hasman Pavel + Arrest Enyhed (DOB)

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

IGP 1:

1. Procházka Roman + Bandit od Madakru (BOM)

2. Kružliak Martin + Bora od Madakru (BOM)

3. Pochylá Šárka + Amali Agnite (NO)

4. Škubalová Karolína + Emma Ginni DaChes Dream (KV)

5. Štenglová Martina, Bc. + Astoria Juttnerax (NO)

6. Vaníček Pavel + LA-DI-DA z Mokropeské zahrady (NO)

7. Vaníčková Gabriela + Menndy z Mokropeské zahrady (NO)

8. Kolář Pavel + Nico bez PP (xNO)

9. Eichlerová Barbora + Carmen Fox Garden (BOM)

10.